NIE SI PRIHLÁSENÝ/Á
Pre plné využitie webu sa musíš prihlásiť alebo zaregistrovať.
Nejnovější příspěvky
Stav serveru Online
Online
12 / 50
Verze
IP
play.battleland.eu
Tým online
Momentálně není žádný člen online.
Uživatelé online

Zde nejsou žádné příspevky.
Registrován:
před 3 měsíci
Poslední přihlášení:
před 1 dnem
Zobrazení profilu:
93
Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.
Zdravíčko, tak ako aj u kolegu platí, že stavieb na rezidencii je vcelku slušné množstvo a vyzerajú pekne, aj úroveň detailu je podľa mňa vyhovujúca. Plus môže byť aj to, že si vyhral v stavebnej súťaži, i keď to bola asi spoločná stavba :) Takisto ako u Sniper_Cake mám trocha obavy, ako by ťa ako člena Admin Teamu prijali hráči (keďže hráte spolu), ale vzhľadom na danú pozíciu by to nemuselo nutne vadiť. Rovnako si ale myslím, že aj ty by si mohol dostať šancu :)
před 1 dnem

Zdravím, musím súhlasiť s nexovicom, stavieb na rezidencii je vcelku slušné množstvo a vyzerajú pekne, aj úroveň detailu je podľa mňa vyhovujúca. Trocha mám ale obavy, ako by ťa ako člena Admin Teamu prijali hráči (povestná reputácia), ale vzhľadom na danú pozíciu by to nemuselo nutne vadiť, no je to otázne. Za mňa by si ale mohol dostať šancu  :)
před 1 dnem

VYHLÁSENIE VÝHERCU Na základe účasti hráčov v tejto súťaži sa Admin Team rozhodol, že sa druhé kolo neuskutoční, a preto sme vybrali najlepšiu stavbu zo všetkých prihlásených.   Výhercom tejto súťaže sa stáva hráč Broooxd so stavbou - Prístav Jedná sa o spoločnú stavbu hráčov Broooxd a Sniper_Cake, fotografie si môžete pozrieť nižšie. Výhercovi gratulujeme a ďakujeme všetkým za účasť.  
před 11 dny

Základné pravidlá: 1.   Táto súťaž je určená len pre hráčov servera BattleLand.eu a prebieha v dňoch 19.3.2021 až 2.4.2021 2.   Prihlásením sa do tejto súťaže hráč potvrdzuje, že si prečítal tieto pravidlá a súhlasí s nimi. 3.   Každý hráč môže prihlásiť iba jednu stavbu a zároveň každá stavba môže byť prihlásená iba raz. 4.  Hráči sa prihlasujú do súťaže na doleuvedenom odkaze, kde uvedú svoj herný nick a názov rezidencie, na ktorej sa súťažná stavba nachádza. 5.   Ak stavbu postavili viacerí hráči, prípadne sa stavba nachádza vo viacerých rezidenciách, bude v prípade výhry v súvislosti s odovzdaním tejto výhry kontaktovaný hráč, ktorý prihlásil danú stavbu do súťaže. V takom prípade tento hráč nie je povinný sa o výhru podeliť. 6.   Ak sa na rezidencii nachádza viacero stavieb, je vhodné viditeľne označiť súťažnú stavbu, napr. ceduľkou pri vchode a podobne. 7.  Prihlásená stavba, resp. jej väčšinová časť, musí byť preukázateľne postavená v čase konania súťaže. Túto skutočnosť preveria členovia Admin Teamu. 8.   Hráči stavajú súťažné stavby výlučne z vlastných zdrojov na vlastnej rezidencii. 9.   Stavby, ktoré svojim tvarom pripomínajú alebo vyobrazujú oplzlosti, alebo iné nevhodné veci, budú zo súťaže vylúčené. 10.   V prípade nízkej účasti má organizátor právo zrušiť túto súťaž. Vyhodnotenie najlepšej stavby: 1.   Z prihlásených stavieb vyberú členovia Admin Teamu určitý počet najlepších stavieb, ktoré následne postupujú do druhého kola. Počet postupujúcich stavieb bude adekvátne zvolený podľa počtu prihlásených súťažiacich. 2.  Druhé kolo bude prebiehať na našom Discorde 7.4.2021 až 11.4.2021 v časti Ankety, kde na fotografie postupujúcich stavieb môžu všetci hráči pridávať reakcie. Kladná reakcia je hodnotená udelením bodu, negatívna reakcia strhnutím bodu. 3.   Po uplynutí termínu hlasovania na Discorde sa sčítajú body za reakcie od ostatných hráčov a stanoví sa výherná stavba. Následne bude výherca kontaktovaný a bude mu odovzdaná výhra. Výhra:  Hráč, ktorý výhernú stavbu prihlásil, získava cenu vo forme hernej meny - 150 tokenov. Prihlásiť sa do súťaže môžete kliknutím TU Posledný edit: 19.3.2021 23:41
před 1 měsícem

Mne osobne sa na tvojej reske páčia najmä tvoje menšie stavby, trochu ma mrzí že používaš hlavne drevo ako stavebný materiál ale je to pochopiteľné, z časti aj preto, že je to dostupný materiál. Na druhej strane, tak ako povedal kolega vyššie, niektoré tvoje stavby by potrebovali ešte trocha práce, niektoré nie sú podľa mňa dokončené. Osobne sa mi nepozdáva strecha na tvojej architektonicky najzaujímavejšej väčšej stavbe, najmä jej čelo čo je veľká škoda, ale je to len môj súkromný názor. Ako si sám spomínal v prihláške, builderi stavajú aj veľké stavby ako sú arény a podobne. Zaujímal by ma teda projekt ktorý máš rozostavaný, ale vyzerá zabudnuto, keďže za posledný mesiac neboli na ňom žiadne úpravy. Mám na mysli stavbu na okraji resky. Tak teda môj názor ohľadom tejto prihlášky je, že vzhľadom na playtime by to mohlo byť lepšie, ale doprial by som ti šancu, aby si nám mohol ukázať svoje schopnosti prácou na väčšej stavbe podľa zadania.
před 1 měsícem

Přátelé